Kalendář akcí  

září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
   
Logo Jihoeskho kraje

Logo 100 let koly

Logo EU penze kolm

Dobrý den milé děti , maminky , tatínkové i prarodiče.
Zdravíme mooc všechny, kteří jste s námi společně prošli obdobím pro nás všechny nové, ale zároveň hodně poučné. Naučili jsme se toho mnoho. Nejen školní učivo, ale hlavně , jak
spolu mluvit, když jsme od sebe byli tak daleko. Ukázalo se, že jsme parta , která na sebe myslí, vzájemně si pomáhá a troufám si říct, že se má i ráda.
S některými z Vás už jsme se teď viděli ve škole, společně se učíme a nebo jste nás jen tak na chvilku navštívili. A je nám spolu zase fajn.
Blíží se konec školního roku, který letos utekl jinak než ty minulé. Těšíte se již určitě na léto a prázdniny, na odpočinek a ten si opravdu zasloužíte. Musíme Vás MOC VŠECHNY pochválit, jak jste pilně pracovali a plnili jednotlivé úkoly. Do školy jste nyní přinesli vše vzorně vypracované a nic jste nevynechali. Moc nás to potěšilo a máme velkou radost. Úkoly jsme Vám vždy chystali s radostí a měli Vás stále před očima.
Teď už Vám posíláme úkoly na posledních 14 dní. Týkají se opakování učiva o čase, který nám tak rychle utekl ( hodiny, dny, měsíce, ..) a léta, na které se tak těšíte. Jsou to úkoly společné. Vyberte si, jaký chcete. Protože společně jsme už se všemi mluvili, máte již úkoly od třídních učitelů předané. Doufáme, že se společně ještě do konce školního roku uvidíme…až si přijdete popovídat, pohrát, pro věci či pak pro vysvědčení. Tohle pololetí bylo jiné, ale zase z nás udělalo partu lidiček, které se na sebe budou po prázdninách těšit. A my se na Vás těšíme už teď moooc.Přejeme Vám krásné prázdniny, plné sluníčka, koupání a letních dobrodružství.
Dávejte na sebe pozor a za 2 měsíce AHOJ VE ŠKOLE.
S pozdravem
Jitka Šulistová, Soňa Bezpalcová, Kateřina Kozlová, Pavlína Růžičková, Hana Kahudová,
Jan Pileček a všichni asistenti

13. týden

14. týden

   
© Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Štítného 3, České Budějovice