Kalendář akcí  

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Logo Jihočeského kraje

Logo 100 let školy

Logo EU peníze školám

Logo Doucování žáku škol

Systémová podpora kariérového poradenství a tranzitních programů žáků se SVP pro ČR

Logo Digitalizujeme školu

Podpora rovných příležitostí

Vážení rodiče, nabízíme Vám přehledný seznam kontaktů na učitele. Pokud máte možnost komunikovat prostřednictvím elektronické pošty, pošlete zprávu třídnímu učiteli (třídní učitelce) svého dítěte.

Třída  Třídní učitel/ka  E-mail 
Mateřská škola
 MŠ1 Bc. Lenka Bejdáková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 MŠ2 Bc. Jiřina Prijmaková, Dis. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Základní škola speciální   
 I.A Mgr. Jan Pileček  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 II.A Mgr. Hana Kahudová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 III.B Mgr. Pavlína Růžičková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 IV.B Mgr. Soňa Bezpalcová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 V.B Mgr. Kateřina Kozlová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 VI.B Mgr. Jitka Šulistová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Základní škola
I.(1.,3.) Mgr. Jitka Kalčíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
II. Mgr. Eva Macková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IV. Mgr. Dana Konášová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
V. Mgr. Petra Gregorová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
VI. Mgr. Jana Pečmanová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VII.(6.,7.) Mgr. Petra Říhová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
VIII. Mgr. Miroslava Jůzová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IX. Eduart Trost Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Praktická škola dvouletá   
 P2A  Mgr. Andrea Kleplová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 P2B  Mgr. Jana Pudilová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

   
© Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Štítného 3, České Budějovice