V pátek 12. června se v krásném prostředí českobudějovické Stromovky u rybníka Bagr uskutečnil tradiční Přespolní běh o pohár ředitele školy. Do sportovního klání se zapojili žáci a žákyně, kteří soutěžili ve čtyřech kategoriích rozdělených podle věku a pohlaví.
Počasí závodníkům přálo a na všech účastnících bylo vidět, že se na závod pečlivě připravovali. Každý z nich podal maximální výkon a na trati nechal všechny své síly.
V kategorii mladších žákyň se na stupních vítězů umístily Sára Vorlová, Kristýna Myslíková a Nikola Švehlová. Mezi mladšími žáky si medaile vybojovali Maxim Miker a Marek Kariško ze ZŠ Riegrova a Roman Wermke z naší školy.
V kategorii starších žákyň obsadily medailové pozice Anna Pavlová, Lea Hosnedlová ze ZŠ Riegrova a Šarlota Horváthová. Mezi staršími žáky se na vítězná místa probojovali David Černý, Jan Kalčík a David Mandík.
Všem závodníkům děkujeme za sportovní nasazení, bojovnost a fair play. Vítězům srdečně gratulujeme k dosaženým výsledkům a těšíme se na další ročník této oblíbené sportovní akce.
Přespolní běh o pohár ředitele školy
- Zobrazeno: 38








