Kalendář akcí  

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Logo Jihočeského kraje

Logo 100 let školy

Logo EU peníze školám

Logo Doucování žáku škol

Systémová podpora kariérového poradenství a tranzitních programů žáků se SVP pro ČR

Logo Digitalizujeme školu

Podpora rovných příležitostí

Dne 9.5. 2024 se konal v parku Stromovka další ročník přespolního běhu O Pohár ředitele školy. Závodu se účastnila nejen naše škola, ale i děti z Mateřské školy, Základní školy a Střední školy pro sluchově postižené v Českých Budějovicích a z Mateřské, Základní a Praktické školy v Trhových Svinech. Závodníci byli rozděleni do 4 věkových kategorií.


V nejmladší smíšené kategorii zvítězila Renata Slivková. Stříbrnou medaili získal Maxim Miker-ZŠ Riegrova a bronzovou medaili obhájil Roman Wermke z naší školy. V kategorii dívek obsadila první místo a získala pohár naše žákyně Ella Foltýnová, druhá doběhla Gabča Kočová a třetí Lída Slípková – všechny 3 ze sedmé třídy. V kategorii chlapců si pohár odnesl Filip Srbený-ZŠ Trhové Sviny, druhé místo obsadil Daniel Horváth a třetí místo Martin Králka – oba z naší školy.


V nejstarší kategorii získal zlatý pohár Pavel Pilát, o stříbrnou medaili zabojoval Roman Jílek- oba chlapci z naší školy a bronzová medaile patřila Václavovi Frkovi ze ZŠ Trhové Sviny.
Počasí závodníkům přálo, všichni byli spokojeni a už se těší na příští ročník.

img 1596

   
© Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Štítného 3, České Budějovice